Városlista
2018. december 19, szerda - Viola

Képek | Sport

2018/2019. évi Téli Teremlabdarúgó Bajnokság és Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna.

2018-12-04 15:54:29

2018/2019. évi Téli Teremlabdarúgó Torna
és a Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna.
Időrendje.

2018. december 27. (csütörtök)

17.00 óra SZÉF AFC - MTSE Senior
17.50 óra STF 85 - Fort Bau Kft.
18.40 óra Black Silver - Buborék Boys
19.20 óra Rózsaszín Párduc - Elements

2018. december 28. (péntek)

17.00 óra Botafogó - Zagyvapálfalva
17.50 óra Gold Team - Városháza
18.40 óra LAVER - Wamsler
19.20 óra Reklámpress - Egy Gólt SE

2018. december 29. (szombat)

17.00 óra Wamsler - Fort Bau Kft.
17.50 óra NG-Welding - MTSE Senior
18.40 óra Black Silver - Zagyvapálfalva

2019. január 4. (péntek)

17.00 óra LAVER - STF 85
17.50 óra Buborék Boys - Botafogó
18.40 óra Pirazol - SZÉF AFC
19.20 óra Rózsaszín Párduc - Városháza

2019. január 5. (szombat)

16.30 óra SZÉF AFC - NG-Welding
17.20 óra Fort Bau Kft. - LAVER
18.10 óra Elements - Gold Team
19.00 óra Fekete Sasok - Reklámpress

2019. január 6. (vasárnap)

16.30 óra SÁI Kodály Tagiskola - SÁI Dornyay Tagiskola
17.10 óra Botafogó - Black Silver
18.00 óra Városháza - Elements
18.50 óra Pirazol - NG-Welding

2019. január 13. (vasárnap)

16.20 óra Aba Sámuel Ált Isk. - Mocsáry A. Ált. Iskola
17.00 óra MTSE Senior - Pirazol
17.50 óra Gold Team - Rózsaszín Párduc
18.40 óra STF 85 - Wamsler SE
19.20 óra Egy Gólt SE - Fekete Sasok

2019. január 18. (péntek)

16.20 óra SÁI Székhelyintézmény - Aba Sámuel Ált.Iskola
17.00 óra Amatőr „A” csoport 1. helyezettje - Amatőr „B” csoport 2. helyezettje
17.50 óra SÁI Beszterce Tagiskola - SÁI Kodály Tagiskola
18.10 óra Amatőr „A” csoport 2. helyezettje -Amatőr „B” csoport 1. helyezettje
19.00 óra Profi „A” csoport 1. helyezettje - Profi „B” csoport 2. helyezettje

2019. január 19. (szombat)

16.20 óra SÁI Dornyay Tagiskola - SÁI Beszterce Tagiskola
17.00 óra Amatőr „C” csoport 1. helyezettje - Amatőr „A” csoport 1. helyezettje
17.50 óra Mocsáry A. Ált.Iskola - SÁI Székhelyintézmény
18.10 óra Amatőr „C” csoport 2. helyezettje - Amatőr „A” csoport 2. helyezettje
19.00 óra Profi „A” csoport 2. helyezettje - Profi „B” csoport 1. helyezettje

2019. január 20. (vasárnap)

15.20 óra Szlivka László Emléktorna mérkőzése az V. helyezésért
16.00 óra Szlivka László Emlékmérkőzés a III. helyezésért
16.40 óra Amatőr „B” csoport 2. helyezettje -Amatőr „C” csoport 1. helyezettje
17.30 óra Szlivka László Emléktorna Döntője
18.10 óra Szlivka László Emléktorna díjkiosztója
18.30 óra Amatőr „B” csoport 1. helyezettje - Amatőr „C” csoport 2. helyezettje
19.20 óra Profi csoportmérkőzés a III-IV. helyezésért

2019. január 26. (szombat)

15.40 óra Amatőr csoport mérkőzése az V-VI. helyezésért
16.30 óra Amatőr csoport mérkőzése a III-IV. helyezésért
17.20 óra Dupák Gábor Emlékmérkőzés
18.10 óra Amatőr csoport döntő mérkőzése
19.00 óra Profi csoport döntő mérkőzése
20.00 óra Díjátadó













2018/2019. évi Téli Teremlabdarúgó Bajnokság és Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna.
2018/2019. évi Téli Teremlabdarúgó Bajnokság és Szlivka László Serdülő Labdarúgó Emléktorna.