2024. április 16, kedd - Csongor

Tizenhatodszor rendezik meg a Puskás-Suzuki Kupát.
2024. Április 16. 20:11, kedd |

Tizenhatodszor rendezik meg a Puskás-Suzuki Kupát május 16. és 20. között Felcsúton.

A Márton ikrek elsők, Patakfalvy Luca harmadik lett Belgrádban.
2024. Április 16. 20:04, kedd |

Három magyar tekvondós is dobogón végzett a Szerb Openen - adta hírül honlapján a hazai sportági szövetség.

Párizs 2024 - Mindkét magyar kézilabda-válogatott összekerült a házigazdával.
2024. Április 16. 19:47, kedd |

A magyar férfi és női kézilabda-válogatott is összekerült a házigazda és címvédő Franciaországgal a nyári, párizsi olimpia csoportkörének keddi sorsolásán.

MLSZSZ Hobby Horse Bajnokság.
2024. Április 16. 18:00, kedd |

2024. évi első korosztályos szabadidő lovas bajnokság.

Egykori egyetemének ajánlotta fel Nobel-díjának másolatát Karikó Katalin
2024. Április 16. 13:10, kedd |

Egykori alma materének, a Szegedi Tudományegyetemnek (SZTE) ajánlotta fel Nobel-díjának másolatát, valamint az elismeréssel járó összeget Karikó Katalin.

Kimagasló a településfásítási program iránti érdeklődés
2024. Április 16. 13:09, kedd |

Kimagasló volt az érdeklődés idén a településfásítási program iránt, háromszoros volt az igénye a pályázóknak - közölte az Agrárminisztérium helyettes államtitkára kedden a somogyi Iharoson.

Torna Eb - Hat magyar férfi versenyző utazik Riminibe.
2024. Április 16. 12:40, kedd |

Kovács István szövetségi kapitány kihirdette a magyar férfi válogatott összeállítását az olaszországi torna Európa-bajnokságra.

Újabb egyetemi megállapodást kötött a Nógrád Vármegyei Szakképzési Centrum.
2024. Április 16. 12:00, kedd |

A tanév végéhez közeledve a technikumi diákokat a vizsgák, a továbbtanulás illetve az elhelyezkedési lehetőségek foglalkoztatják leginkább.

K&H: ennyivel emelkedett a gyerekinfláció
2024. Április 16. 10:59, kedd |

háromezer forint ma már nem elég két hamburgerre, két évvel ezelőtt még három is kijött ennyiből

Bronzérem az Euro Trophy-n
2024. Április 16. 10:14, kedd |

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

A világ egyik legnépszerűbb akadályfutó versenysorozata, a Spartan Race.
2024. Április 16. 09:00, kedd |

Április 13-án, szombaton reggel 8 órakor elstartolt Szombathelyen a Spartan Race, a világ egyik legnépszerűbb akadályfutó versenysorozata több ezer magyar és nemzetközi versenyzővel.

Várják a javaslatokat az egész napos sebességmérő akció helyszíneire.
2024. Április 16. 08:55, kedd |

Huszonnégy órás sebességmérő akciót tart a rendőrség április 19-én reggel 6 órától, a helyszínekre bárki tehet javaslatot.