2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek | Helyi

Milliárdos fejlesztések Észak-Magyarországon
2014. November 06. 13:30, csütörtök |

Hatmilliárd forintnál is több uniós támogatást nyert telephelyfejlesztésre és ipartelepítésre az észak-magyarországi régió 86 nyertes pályázója.

Autóversenyt rendeznek Bátonyterenyén
2014. November 06. 12:00, csütörtök |

Két sikeres pásztói szlalomversenyt (Vámudvar kupa) után Bátonyterenyén rendezi meg következő versenyét a Kövérgáz Rally Sport Egyesület.

Megütötte a váltókezelőt
2014. November 06. 10:00, csütörtök |

Vádemelési javaslattal zárták le az eljárást a 23 éves ipolytarnóci férfival szemben.

Rendkívüli közgyűlés Salgótarjánban
2014. November 06. 07:00, csütörtök |

Rendkívüli ülést tart november 6-án (ma) 16 órai 30 perces kezdettel Salgótarján Közgyűlése.

Pályaválasztási kiállítások Nógrádban
2014. November 05. 15:00, szerda |

Tizenötödik alkalommal rendezték meg megyénkben a „Pályaválasztási Kiállítás\" rendezvénysorozatot, amely az elmúlt évek során immár kéthetes eseménnyé bővült.

Éberek voltak a biztonsági őrök
2014. November 05. 13:30, szerda |

A két férfi egy salgótarjáni üzem területéről kísérelt meg fémet eltulajdonítani.

Ezer élmény Nógrádban
2014. November 05. 12:00, szerda |

Megyénk szakági sportvezetőinek és a pályázó egyesületeknek köszönhetően jövőre minden bizonnyal Közép-Európa legnagyobb szabású tájékozódási futóverseny sorozatára kerül sor Salgótarján térségében.

Körözött a padláson
2014. November 05. 10:00, szerda |

A rendőrök elfogták a bujkáló férfit.

Autisták hete Salgótarjánban
2014. November 05. 07:00, szerda |

Hol van a helye autista társainknak a társadalomban?- címmel egy hetes rendezvénysorozatot indított Salgótarjánban, az Abigél Közhasznú Egyesület és a Nógrádi Autizmus Alapítvány.

Bővítené partnerhálózatát a Novohrad-Nógrád Geopark
2014. November 04. 15:00, kedd |

Területi integrált fejlesztésének megerősítésére, partnerhálózati struktúrájának bővítésére nyert forrást a Novohrad-Nógrád Geopark.